STATYSTYKI: Odwiedziło nas: 236971 osób | Do końca roku: 40 dni | Do wakacji: 213 dni
Wtorek, 2017-11-21
Janusza, Marii

Jesteś tu: » Strona główna » Dla rodziców » Literatura

Skarbnica pomysłów.

Jak wspierać rozwój dziecka.

Na pewno znajdziecie Państwo odpowiedzi na nurtujące was pytania.

1. Faber A., Mazlish E.: Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały - jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły, Media Rodzina, Poznań, 2001.
  1. Herbert M.: Co wolno dziecku. Rozsądne ustalanie granic, GWP, Gdańsk, 2008.
  1. MacKenzie R. J.: Kiedy pozwolić? Kiedy zabronić? Jasne reguły pomagają wychowywać, GWP, Gdańsk, 2008.
  1. Schaefer C. E Foy DiGeronimo T.), Jak rozmawiać z dziećmi o bardzo ważnych sprawach. Dla rodziców dzieci w wieku od 4 do 12 lat, Wydawnictwo Media Rodzina, Poznań, 2002.
  1. Rola J.: Depresja u dzieci, Wyd.1.Warszawa, 2001.
  1. Izdebska J.: Rodzina dziecko telewizja, Wyd.1. Białystok, 2001.
  1. Łaciak B.: Dziecko we współczesnej kulturze medialnej, Wyd.1. Warszawa, 2003.
  1. Beteach S.: 10 rozmów, które każdy powinien przeprowadzić ze swoim dzieckiem. Wyd.1. Kraków, 2008.
  1. Gordon T.: Wychowanie bez porażek: rozwiązywanie konfliktów miedzy rodzicami a dziećmi. Wyd.8. Warszawa, 2009.
  1. Majewska - Opiełka I.: wychowanie do szczęścia. Wspólne podróżowanie dorosłych i dzieci. Wyd.1. Warszawa, 2003.
  1. Wyckoff J., Unell B.: Dyscyplina bez krzyku i bicia. Praktyczne rozwiązania najczęstszych problemów dotyczących dzieci. Wyd.1. Warszawa, 2005.
  1. Denise Chapman Weston, Mark S. Weston
    "Co dzień mądrzejsze - czyli 365 gier i zabaw kształtujących charakter, wrażliwość i inteligencję emocjonalną dziecka".
  1. Kalinowska I., Sorsa A.: Mamo, tato bawmy się! Gry i zabawy dla rodziców i dzieci od 3 do 7 lat, Wydawnictwo: PZWL.
  1. Lipov B.: Dzieciaki... w domu się nie nudza, 2010.
  1. Maloney A.: Zabawy z mamą. Kiążka dla rodziców i dzieci, 2010.