STATYSTYKI: Odwiedziło nas: 231460 osób | Do końca roku: 96 dni | Do wakacji: 269 dni
Wtorek, 2017-09-26
Cypriana, Justyny

Ruch to zdrowie

Jesteś tu: » Strona główna » Ruch to zdrowie

Program Mali Wspaniali skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym 5-6 lat. Program ma na celu promocje aktywności fizycznej podczas zajęć przeprowadzanych w formie zabawy. Zajęcia będą odbywać się dwa razy w tygodniu przez 8 miesięcy. Zajęcia będą prowadzone przez studentów AWF. Studenci zostaną przeszkoleni przez Związek Karate Tradycyjnego oraz będą otrzymywali regularne wsparcie zawodników karate.

Program nauczania został zaakceptowany przez Kuratora Ministerstwa Sportu i Turystyki. Rozpocznie się i zakończy badaniem: ankietą przeprowadzoną z Rodzicami i opiekunami dzieci, oraz testem przedszkolaka.Jego efektem  będzie raport oceniający stan sprawności fizycznej dzieci biorących udział w zajęciach.

Ambasadorem programu została Pani Anna Lewandowska

Zachęcamy do zapoznania się z artykułami na temat ruchu i jego pozytywnym wpływie na zdrowie.